بیانیه مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) در فرانسه

استقبال بی‌شرمانه سردمداران کشور فرانسه از این اقدام موهن از آن روست که بشریت به طور کلی و مردم غرب به خصوص بیش از هر زمان دیگری از فقدان معنویت، عدالت، اخلاق، صداقت و محبت رنج می‌برد و خود را محتاج آشنایی با پیامبر رحمت و عدالت می‌داند.

بیانیه مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) در فرانسه

بسم الله الرحمن الرحیم

يُرِيدُونَ أَنْ يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
می خواهند نور خدا را با دهانهایشان خاموش کنند وخداوند دست بر نمی دارد جز تا وقتی که نور خود را تمام و کامل کند، اگر چه کافران کراهت داشته باشند.
سوره مبارکه توبه: 32

توهین پایگاهی از پایگاه‌های رسانه‌ای غرب صهیونیستی به ساحت مقدس و نورانی خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی (ص) و در ادامه موضع مفتضحانه، خفیف و دو چندان غلط و پشتیبانی تلویحی رییس جمهوری که کشورش به نماد و نشانی تاریخی –انقلاب فرانسه – منادی رهایی و آزادی بوده است بار دیگر حال هر انسان آزاداندیش و خردورز را محزون و جریحه‌دار ساخت. مسلما مسلمانان و مجامع مسلمان بیش از دیگران این جسارت را – که در زنجیره‌ای از دسایس برنامه‌ریزی شده بداندیشان بشریت در پیگیری اهداف شوم خود نظاره‌گرند – بر قلب و جان خود احساس نموده و با دل‌نگرانی فراوان و احساس تکلیف و مسئولیت این انحراف و فضاحت ظهور و بروز یافته در فرهنگ و تمدن مغرب زمین را بر مردمان آگاه و وجدان‌های مستقل جهان گوشزد نموده و می‌نمایند.
رفتار منافقانه سردمداران غربی در حمایت از انتشار تصاویر موهن به بهانه آزادی بیان به هیچ وجه قابل دفاع نیست چه آن که آزادی بیان به حربه‌ای برای تهاجم به تمام موجودیت هر آنچه غیر خودی است تبدیل شده است و آنگاه که خطوط قرمز قدرت‌های غربی از جمله مسئله هولوکاست و صهیونیسم مطرح باشد آزادی بیان غربی رنگ می‌بازد و به یک‌باره از این جوامع رخت بر می‌بندد.
استقبال بی‌شرمانه سردمداران کشور فرانسه از این اقدام موهن از آن روست که بشریت به طور کلی و مردم غرب به خصوص بیش از هر زمان دیگری از فقدان معنویت، عدالت، اخلاق، صداقت و محبت رنج می‌برد و خود را محتاج آشنایی با پیامبر رحمت و عدالت می‌داند.  این اقدامات بی‌شرمانه بیش از آن که نشانگر تلاش برای به کرسی نشاندن حق آزادی بیان باشد، نشانگر هراس از آن است که مردم تحت ستم کشورهای غربی خود را در آغوش پیامبری افکنند که از یک سو برای دردمندان رحمت است و برای ستمگران همه خشم خداوند.
سردمداران غرب و میان‌داران این معرکه باید بدانند امروز در سایه اراده الهی و بیداری و آگاهی فزاینده وجدان‌های انسانی اهانت به پیامبر خاتم و کامل کننده سخن وحی، نه اهانت به شخص و یا توهین به یک و نیم میلیارد جمعیت مسلمان، بلکه اهانت به بشریت آگاه و آزاده‌ای است که دیگر تزویر را بر نمی‌تابد. خداوند تبارک و تعالی رسول اعظم(ص) و اعجازش قرآن کریم را ارمغانی برای کل بشریت ارسال و امانت گذاشت و دور نیست روزی که تعالیمش همه‌گیر و عالم‌گیر شود و بر این فضای ضداخلاق و پر از نفرت غالب آید. مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به مقدسات، ادیان و پیامبران را محکوم نموده و با هشدار مجدد گوشزد می‌کند دشمنی‌ها و تفرقه‌افکنی‌های سیاستمداران غربی و گردانندگان آنها نسبت به اسلام و موحدین عالم فراموش نخواهد شد.

نصر من الله و فتح قریب